- - - NEJNIŽŠÍ ÚROKY V TP -  OD 10 TIS.  MAXIMÁLNÍ ÚROK 10% NA MĚSÍC - - -

ZÁSTAVA

  • Proč přijít do naší zastavárny?

Poskytujeme snadný a rychlý přístup k malým hotovostním půjčkám formou zástavy. Naším hlavním cílem je Vaše spokojenost, a proto se snažíme být lepší než konkurence.

  • Co potřebuji k sepsání zástavní smlouvy?

Musíte být starší 18ti let. Dále musíte mít s sebou platný průkaz totožnosti (občanský průkaz nebo pas). V neposlední řadě mít k dispozici kvalitní zástavu, kterou se zaručíte za poskytnutou finanční hotovost. Dále je dobré přiložit např. kupní smlouvu, záruční list, doklad o zaplacení od zastavovaného zboží – to pro Vás může být výhodou, vše se pak promítne do výše zapůjčených finančních prostředků.

  • Kolik peněz mohu za svoji zástavu získat?

Základem pro stanovení zapůjčené částky je aktuální tržní cena Vaší zástavy. Dále je nutné brát v úvahu v jakém je stavu. To znamená, zda obsahuje originální obal, doklad o zaplacení, záruční list apod. Přestože více než 80% našich zákazníků svoje zástavy vyzvedává, musíme cenu určovat s ohledem na její budoucí, co nejsnazší prodej - proto dbáme v maximální možné míře na kvalitu zástav, kterou nám nabízíte. A od kvality se odvíjí i ocenění. V principu se ocenění pohybuje v rozmezí kolem 40-70% aktuální tržní ceny. Ano, jak vidíte, ohodnocení nedosahuje nikdy výše aktuální tržní hodnoty - důvodem je pokrytí rizik souvisejících s nevyzvednutím zástavy a nákladů spojených s následným prodejem.

  • Co dělat, když nemohu vyplatit svou zástavu a nechci, aby propadla?

V tomto případě stačí platnost Vaší zástavní smlouvy prodloužit, to znamená zaplatit stanovený poplatek a prodloužit zástavní smlouvu. Za prodloužení zaplatíte jen standardní poplatek za počet týdnů, o kolik si smlouvu prodloužíte. Poplatek bude ve stejné výši, jako v případě, kdy by se jednalo o smlouvu novou. Našim cílem není prodávat vaše zastavené zboží, ale získat půjčené finanční prostředky zpět.

Smlouvu je třeba prodloužit nejpozději poslední den její splatnosti. Pokud tak neučiníte, považujeme Vaši zástavu za nevyzvednutou a abychom získali své finanční prostředky zpět, připravíme ji k prodeji v naší prodejně.

Pro prodloužení platnosti zástavní smlouvy nás prosím navštivte na naší pobočce nebo telefonicky bez záruky.

  • Je moje zástava v bezpečí?

Za vaši zástavu odpovídáme. Samozřejmostí je velmi kvalitní kamerový systém v naší zastavárně a mechanické i elektronické zabezpečení.

 

VÝKUP

  • Co potřebuji k sepsání kupní smlouvy?

Musíte být starší osmnácti let a musíte mít s sebou platný průkaz totožnosti (občanský průkaz nebo pas). Samozřejmostí je kvalitní a funkční zboží určené k prodeji.

  • Kdo a co stanovuje cenu mého zboží?

Cena se stanovuje dohodou mezi prodávajícím a kupujícím. Na její výši má vliv celkový stav, stáří, poptávka na trhu, záruční a jiné doprovodné listiny ke zboží.

  • Kdo odpovídá za případnou záruku?

Výkupem se stává zboží naším majetkem a my přebíráme veškeré záruky.

  

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU